.: Na imieniny do: Elżbiety, Marka i Pauli .: Użytkowników online: 4
     | home
      Nie masz jeszcze konta? Możesz !
 

Wiadomości

Z regionu - 16.06.2021

Z regionu - 9.06.2021

Z regionu - 9.06.2021

Z regionu - 2.06.2021

Z regionu - 26.05.2021

Z regionu - 26.05.2021

Z regionu - 19.05.2021

Z regionu - 9.12.2020

Z regionu - 2.12.2020

 
W galerii
BWO-2018
OOM i MMM-2018
 
Brydż-Turnieje
Turnieje Milickie
 
Milicka Wiosna 2018
Wyniki Turnieju
Galeria foto
 
Informacje
Telefony
 
Statystyki
Użytkowników: 0
Gości: 4
 
Twój adres IP
3.236.170.171
 
Liczba odwiedzin
 
 
Komentarze do "Stan likwidacji ma uzdrowić spółkę OSiR"

kola - 2016-02-11 11:12:18
Wejście do Nowoczesnej milickich panów nie przejdzie. Wystarczy podesłać do N. kilka linków i będzie po sprawie.
 
autor: ~Jancio 
niespodzianka - 2016-02-11 12:24:44
O Burmistrz Lech się znalazł a tak cicho było. Może szanowna Redakcja porozmawia z nim o długach powiatu. Przecież to oni cały poprzedni zarząd doprowadzili do takiej sytuacji. Jeszcze jedno . Komu OSIR i ile płaci za dzierżawę tego cuda architektury lokalnej potocznie nazywanego halą przy LO.
 
autor: ~wyborca 
tego się można było spodziewać - 2016-02-11 13:21:59
że OSIR nie będzie zlikwidowany, a to tylko zagrywka z kopniakiem w tyłek poprzednikom. Teraz swoi mają stołki i rakiem się wycofa z tego co ponoć było jedyną i słuszną decyzją. Żałosne.
 
autor: ~sraczka 
referendum - 2016-02-11 13:34:07
Chyba nadszedł czas na referendum w sprawie odwołania burmistrza , nie możemy się godzić na zarządzanie gminą przez człowieka który doprowadził starostwo do krachu poprzez wułudzanie środków kosztem niepełnosprawnych dzieci.Spraw m.in.Spalarnia,Dromil,fundacja,spłka Ziemia milicka,pomówienia jest więcej które wręcz uniemożliwiają pełnienie funkcji burmistrza. Aktualnie konstytuuje się komitet referendalny o następnych krokach poinformuję.
 
autor: ~Zenon W. 
referendum - 2016-02-11 16:15:44
Masz rację już czas na referendum. Areszt dla burmistrza by nie mataczył.Tylko czy prokuraturze starczy odwagi. A potem dbać by nie wpaść z deszczu pod rynnę. Prawidłowo ocenić etatowych radnych. To oni zmieniają poglądy co wybory a my ślepcy tego nie widzimy. To samo zrobić z powiatem.
 
autor: ~miliczanin 
brak slow - 2016-02-11 17:12:02
Nie znałam, nie znam i zapewne już nigdy nie poznam wiekszego kretacza i kłamcy. Żalosne.
 
autor: ~marta 
referendum - 2016-02-11 17:24:41
Ja , cała moja rodzina z Milicza (24 osoby + 13 w powiecie ) oraz sąsiedzi także jesteśmy z referendum. Mamy już dosyć tej błazenady. Czekamy na petycję do podpisania
 
autor: ~anna 
Dajcie na luz - 2016-02-11 18:47:42
Ludzie, nie wygłupiajcie się. Referendum w mieście wielkości Milicza w sprawie odwołania jakiegokolwiek włodarza nigdy nie będzie miało odpowiedniej frekwencji, by było skuteczne. Prawie każdy ma w rodzinie kogoś kto pracuje w jednostce podległej gminie lub powiatowi (urzędy, szkoły, ZUKI, spółki gminne, fundacje itp itd) . A jak wiadomo ten kto idzie do referendum jest z zasady "za odwołaniem" więc i do wycięcia jakby co.. Zresztą przerabialiśmy to niedawno z wiadomym skutkiem. Inna sprawa, że na dziś nie widzę NIKOGO, kto mógłby zapewnić zmianę na lepsze.. Środowisko ex burmistrza skompromitowało się dostatecznie i do dziś mieszkańcy pamiętają "króla miasta" i resztę wspaniałej ekipy uciekającej w popłochu. Radna Folmer, która wyszła na czoło opozycji jest właściwie ok, jednak jak patrzę na jej środowisko, to ciarki po plecach przechodzą... Dziwne towarzystwo.. Inna sprawa, że pani radna publikując ostatnio w szczegółach bądź co bądź prywatną rozmowę z p. dyrektor PCPiPP straciła wiele w moich oczach. Tak się po prostu nie robi. Podsumowując - dajcie sobie ludzie spokój z tym jątrzeniem, burmistrz wiele zmienił na lepsze i pewnie wiele jeszcze zmieni.. a kasa z subwencji, jakby nie patrzyć została w mieście.
 
autor: ~wanda 
Wanda - 2016-02-11 18:52:54
To wyłudzili czy nie?
 
autor: ~As 
Nie liczmy na referendum - 2016-02-11 19:00:47
Żadne referendum nie przyniosło oczekiwanego skutku. Zawsze zawiodła frekwencja. Tym razem tym bardziej nie liczmy na tę formę protestu. Ludzie będą się bać z różnych powodów. Jedynie prokuratura może zadziałać. Wierzmy, że DF nie odpuści!!!
 
autor: ~Mietek 
taaa - 2016-02-11 19:38:06
Referendum to strata pieniędzy. Czepiacie się, że peowiak zmarnował kasę a sami to samo chcecie robić. i czym wy się różnicie od niego Niczym. Nigdzie w Polsce referenda sie nie udają. Nigdzie.
 
autor: ~fgb 
Do Wandzi - 2016-02-11 19:47:35
Oj Pani Wandziu, wstyd mi za Panią, przecież Pani jako bankowiec wie, że mając do czynienia z pieniędzmi trzeba być czystym, aż do przeźroczystości, a panią nie razi wyłudzanie i krętactwo ? !!!, nawołuje Pani do zapomnienia i ma nadzieję, że jeszcze wiele da się zmienić w tym samym hochsztaplerskim układzie Popsel. Ja, tak, jak i wielu innych, oczekujemy, że w końcu naprawdę coś się zmieni i układ Popsel odejdzie w zapomnienie, a jego wierchuszka nie wyprze się swoich machlojek.
 
autor: ~Zatroskany 
zawiadomienie - 2016-02-11 19:49:38
Jeżeli nie podoba wam się pomysł z referendum , to może piszcie do prokuratury zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez poprzedniego starostę a obecnego burmistrza. Paragrafów z których może odpowiadać jest mnóstwo. Poświadczenie nieprawdy,niegospodarność itp. Może taka akcja ośmieli miejscową prokuraturę.
 
autor: ~Jan 
Referendum - 2016-02-11 20:23:01
Zgadzam się z Wandą, że referendum byłoby wygłupem i też nie widzę nikogo kto byłby lepszą zmianą. Twarzą opozycji faktycznie jest radna Folmer, która jak widać broni prawdy jak niepodległości. Wanda tej dyrektorce co to się pomyliła w dzieciach i zamiast zera wpisała ponad dwieście dzieci, odebrało rozum. Jak dla mnie chciała przywalić radnej i podlizać się dawnym szefom. A tymczasem radna ją zmasakrowała i pokazała jaka z dyrektorki jest kłamczucha.
 
autor: ~Wiktor 
ludzie!!! - 2016-02-11 22:10:08
jakie referendum???? nareszcie mamy gospodarza, który dba o naszą gminę, myśli rozwojowo, rozwiązuje problemy a nie tworzy, szuka nowych możliwości, troszczy się o mieszkańców, tylko zamroczeni jadem i zawiścią tego nie widzą, żal mi was...
 
autor: ~zadowolona 
O czym wy mówicie? - 2016-02-11 22:20:59
O czym Ty mówisz, Wando? Jaka zmiana? Jedyna zmiana, jaką przyniósł obecny burmistrz, to nieróbstwo w urzędzie, bo towarzystwo tylko się bawi i trzyma kurczowo swoich stołków, a nikt ich do roboty nie goni. Pan DD bywa w pracy od 15.00 do 15.30, gwiazdor promocji opiernicza się koncertowo i widywany jest głównie w biurze podawczym, jak pije kawkę i flirtuje z urzędniczkami, a co robi, widać po genialnej stronie internetowej urzędu. Połowę pracy odwala stado stażystów, pociotków i znajomków królika oraz jego świty. Wraz z nowymi urzędnikami jest ich tyle, że w urzędzie brakuje miejsca na posadzenie tej zgrai. Sekretarz goni własny ogon i merytorycznie jest cienki jak barszcz. W sumie wg mnie najwięcej i tak robi dyrektor OK - pewnie dlatego, że jest z zewnątrz i musi się wykazać, bo jego poprzedniczka postawiła mu wysoką poprzeczkę. Jedyna zmiana polega na tym, że towarzystwo radnych i włodarzy gmin klepie się po pleckach, jakiekolwiek inwestycje na wsi robione są w tych miejscowościach, gdzie są "swoi" radni lub gdzie się opłaci, bo wieś jest spora. Cała kasa przewalana jest na ratowanie powiatu, igrzyska, kwiatki i świecidełka oraz wizje inwestycji, które nigdy nie zostaną zrealizowane. Cała energia idzie w robienie dobrego wizerunku, trąbienie o każdym spotkanku burmistrza w zaciszu jego wyposażonego za grube pieniądze gabinetu i tuszowanie dawnych przekrętów. Pozornie panuje zgoda, a tak naprawdę to chocholi taniec pod batutą największego narcyza i przekręciarza tego miasta, starosta został pozostawiony z megaproblemem, a burmistrz go nie znosi. Nie jestem zwolennikiem byłego burmistrza, ale on zrobił bardzo wiele, jeśli chodzi o inwestycje, i był UCZCIWY. Jeśli dogada się z Pis-em i MWS-em, mają szansę odmienić ten koszmar, jaki czeka gminę, bo Lech w 4 lata puści ją z torbami. Cała nadzieja jednak w radnej Folmer, oby dopięła swego i wsadziła przekręciarza do pierdla, bo osobiście w żadne referendum nie wierzę - tylko pod tym względem zgadzam się z Wandą.
 
autor: ~ed 
oby szybko - 2016-02-11 22:34:34
w jednym jestesmy zgodni ; przekreciaz ,aferzysta,kombinator,niedouczony ekonomista,obstawiajacy sie samymi pociotkami powinien z tego urzedu odejsc w towarzystwie smutnych panow.
 
autor: ~Kolo 
wysoka poprzeczka - 2016-02-11 22:57:10
aaaaaa to dobre!!! wysoka poprzeczka poprzedniczki??? nowy dyrektor OK przez 4 miesiące działania zrobił już więcej niż pani E.J. przez wszystkie lata swojego betonowego panowania, człowieku co ty piszesz??? a co do urzedasów to nie wiem, nie siedzę w urzędzie, ale ty jak widać jesteś w samym środku...
 
autor: ~sdz 
Do eda - 2016-02-12 08:02:51
Jeżeli porównamy współpracowników obecnego burmistrza i poprzedniego, to wychodzi na remis z lekkim wskazaniem na obecnego. Wystarczy popytać jak exburmistrz i jego najbliżsi współpracownicy traktowali ludzi sobie podległych, by wyrobić sobie opinię o tych rządach. - Swoją drogą, moim zdaniem ten brak szacunku do ludzi zaowocował przegraną w wyborach, bo merytorycznie były burmistrz był niezły, zaryzykuję stwierdzenie, że lepszy od obecnego. Inna sprawa, że doprowadzenie OSIRu do stanu w jakim był, nie świadczy o nim najlepiej, to samo akcje z ALBĄ. Ciekawa jestem kto byłby w otoczeniu pani Folmer, gdyby objęła urząd - może macie jakieś propozycje??? Ja aż boję się o tym myśleć, widząc z jakim fanatyzmem ci ludzie głoszą swoją misję odmiany moralnej. Wracając do obecnego burmistrza, to nie można mu zarzucić braku charyzmy i formatu, ciągną się za nim pewne sprawy, jednak nie boi się podejmować ryzykownych decyzji i potrafi zmontować koalicję do swoich celów (nie to co poprzednik, który się ze wszystkimi kłócił). Jeżeli czegoś mi brakuje to realnej kontroli działań burmistrza - ale od tego jest Rada Miejska i Niezależne Media. Może radny Nestoruk - jeden z niewielu radnych na poziomie, będzie przyglądał się uważniej działaniom burmistrza i wówczas będziemy spokojniejsi. Głos Milicza to samo.. i będzie dobrze. A referenda, prokuratury zostawcie w spokoju . Już był taki rok, że gmina miała trzech szefów gminy - i do czego to prowadziło.
 
autor: ~wanda 
Wando, nie idź tą drogą!!! - 2016-02-12 08:32:02
Przerażają mnie wypowiedzi Wandy. To przecież namolne namawianie ludzi do akceptacji zła. Do akceptacji przestępczych zachowań urzędników samorządowych. Do akceptacji nieróbstwa, kombinatorstwa i nepotyzmu. Wando, nie idź tą drogą!!! Czy potrzebne jest w Miliczu referendum czy nie niech zadecydują wyborcy.
 
autor: ~MiE 
do MiE - 2016-02-12 08:47:52
A mnie przeraża łatwość, z jaką mówi Pan/Pani o przestępczych zachowaniach. Z tego co wiem, to o tym decyduje sąd, a póki co, nawet prokurator nie bada sprawy. Swoją drogą ciekawa jestem ile wniosków Pan/Pani złożył/a do prokuratury? Jeżeli mówimy o akceptacji zła - to złem jest pomawianie ludzi bez dowodów i pod anonimowym nickiem.
 
autor: ~wanda 
Puenta - 2016-02-12 08:54:46
Przygadywał kocioł garnkowi, a oba jednakowo smolne...:)) Jak dobrze pójdzie..., po myśli DF niedługo będziemy stosy stawiać na Rynku. Ludzie nie są tacy głupi jak tej pani się wydaje.Wystarczy popatrzeć pod kościołem jaki ma "porządek" w pawilonie, taki pewnie i w głowie. Na portalach zionie nienawiścią i żądzą władzy, podobnie jak przed laty jej koleżanka. Z powodu osobistych przesłanek robi wstyd dlas całego powiatu.
 
autor: ~OK 
dokładnie - 2016-02-12 09:15:59
Mimo, że szanuje radną, to mam spore wątpliwości co do jej motywacji w całej sprawie wczesnego wspomagania. Czy tu tak naprawdę chodzi tylko o dzieci i prawdę? Czy o kasę na to zadanie dla MSPOiDN, z którym jest związana politycznie i rodzinnie i o przejęcie władzy? Jakoś pani radna nie odnosi się do tego, co było kilka lat temu, a o czym możemy poczytać tutaj http://trzebnica.naszemiasto.pl/archiwum/prezes-kontra-prezes,1474264,art,t,id,tm.html Moralość Kalego?
 
autor: ~wanda 
Wandziu - 2016-02-12 10:39:49
Droga Wandziu, p. Folmer wykryła bezczelny przekręt. Atakowanie w takiej sytuacji jej świadczy o Twoich złych zamiarach. Przejęcie władzy? Każdy, kto startował w wyborach ubiegał się o udział we władzy, Twój Lech także. To jest złe? Taka jest demokracja. A w Miliczu mówimy dzisiaj o dokonaniach obecnego burmistrza i byłego starosty, za którego powiat finansowo został rozpi...erniczony - i to jest FAKT, mówimy o wyłudzeniu subwencji - i to jest FAKT, mówimy o spalarni - i to jest FAKT. Wyliczanka może być dłuższa. Teraz Wandiu, czy jak tam masz na imię, możesz odpisać, Ciebie nie przekonam, nie od tego jesteś na tym forum, ale inny mieszkańcy to przeczytają i wyrobią sobie zdanie. Pozdrawiam
 
autor: ~` 
:( - 2016-02-12 11:03:21
michnikowszczyzna trzyma się dobrze. Nie ważne, że złodziej, ważne, że to nasz złodziej. Nie jest winny ten co kradnie tylko ten co woła łapac złodzieja. rzygać się chce.
 
autor: ~fgb 
podobizna z podsłuchami - 2016-02-12 11:36:53
nie ważne, że podsłuchani powinni beknąć za swoje przewałki... ważne kto podsłuchiwał i jego należy ukarać (za obnażenie prawdy)
 
autor: ~sraczka 
kombinatorek - 2016-02-12 12:27:21
Że też nam w tym miliczu taka gniada z kaszowa zatruwa życie. Po wyborach światu głosił niczym ki mi rsen jaki jest wielki zapomniał dodać kombinatoryka samouk z kaszowa.
 
autor: ~gogo 
szkoda czytać - 2016-02-12 12:43:39
Piękne określenia padają, a prawda jest taka, że ten "samouk z Kaszowa" jest politykiem dużego formatu, który z pewnością miał bardzo ciekawe propozycje, a mimo tego postanowił zostać w Miliczu. A was wszystkich szlag trafia, ze zaden mu do pięt tu nie dorasta. Inwektywy świadczą tylko o Was.
 
autor: ~wanda 
dokładnie to - 2016-02-12 12:54:17
dotacja dla MSPDiON na wczesne wspomaganie jest przekazywana poprzez gminę a nie powiat. Jej wysokość zależy t y l k o od liczby dzieci objętych tą opieką.
 
autor: ~fd2016 
Redakcjo - 2016-02-12 12:54:46
zapoznałaś się na pewno z wpisem Leszka Czarnego i dalej uczestniczysz w mataczeniu i głoszeniu nieprawdy. Gdzie redaktorskie dociekanie i głoszenie wszem i wobec obiektywnych relacji i własnego ustosunkowywania się do zdarzeń. Przecież, to redaktorzy powinni byli już dawno temu, znając najlepiej to co dzieje się w lokalnych urzędach, przestrzegać przed nadchodzą nieprawością i zgłaszać to na forum, a nawet do prokuratury. Teraz natomiast trzeba będzie ponieść odpowiedzialność za współudział, a kto wie, czy nie pobierało się datków za profanowanie głosu dziennikarskiego.
 
autor: ~Zatroskany 
????? - 2016-02-12 12:56:53
ha, ha, ha!!! Wanda, znaczy Piotrek - daj już spokój :) :) "Polityk dużego formatu", "bardzo ciekawe propozycje". Dałeś do pieca ...
 
autor: ~` 
taa - 2016-02-12 14:14:25
własnie widać wielki format PO. Tej komunistycznej partii już nie ma.
 
autor: ~fgb 
Stalking - 2016-02-12 15:38:59
Upsss ten .... z Kaszowa ma anielską cierpliwośc :))) To Sąd zdecyduje w swoim czasie czy jest winny czy nie! A póki co to jest opócz stalkingu, zniesławienie. Czy pani DF i jej poplecznicy wiedzą co robią? Nienawiść czasami zasłania oczy, to jest niedopuszczalne u jakiegokolwiek formatu polityka.....,normalnych, zwykłych obywateli tutaj nie ma, najwyżej ubolewają co też te kmiotki wyprawiają pod przykrywką prawa i sprawiedliwości i co chcą sobie ugrać? Biedny PIS....wie ,że nie kopie się leżącego. Od tego jest prawo i sprawiedliwość.
 
autor: ~OK 
Apel do Wójta Krośnice - 2016-02-12 17:36:08
Postanowiłam tutaj napisać, bo pewnie wójt krośnicki czyta te potyczki o stołki róznych takich... Ja czekam na mieszkanie zastępcze, socjalne? dla mojej 7 osobowej rodziny w tym 5 niepełnosprawnych dzieci juz od 17 lat ! i żadnej odpowiedzi na moje prośby. Teraz zajmuję lokal o powierzchni 34 metrów .... Cóżem uczyniła? to Pan Bóg tak chciał. Może ktoś ze starostwa zajmie się gospodarką komunalną w powiecie? Tutaj macie Państwo pole do popisu zarówno PIS, PO, SLD jak i inne opcje polityczne , sekcje czy nawet kościól , przecież wie.... Mnie jest obojętne byleby pomóc moim dzieciom.
 
autor: ~Wsiowa 
OK- czyżby była redakcją? - 2016-02-12 17:37:14
Proszę nie najeżdżać na radną DF, bo dodrze reprezentuje opozycję, ma odwagę niczego się nie bać i uczciwie zadawać pytania w słusznej sprawie. Doceniamy tę Panią i stawiamy na jawność, a nie na ukrywanie i mataczenie. Przykro tylko, że czujemy się zawiedzeni tą okropną sytuacją i wstyd nam, że tak zostało rozsławione nasze piękne miasto.
 
autor: ~Mietek 
Piękne miasto - 2016-02-12 18:02:14
.... a takie brzydkie ludziska:))) Mnie też jest wstyd zwłaszcza za Blogosławioną DF.Radni powinni natychmiast reagować , działać , a nie bawić się w cyberstalking- czemu to ma służyć? Nękanie psychiczne jest karalne i pani starsza pielęgniarka o tym wie, chyba ??? Cyberstalking – neologizm określający zjawisko używania Internetu i innych mediów elektronicznych do nękania. Zjawisko to jest definiowane jako cyberprzemoc popełniana przez stalkera. Sprawca jako narzędzia używa technologii informacyjnej, w szczególności Internetu, by dręczyć pojedynczą osobę, grupę osób lub całą organizację. Zachowania te obejmują również: fałszywe oskarżenia, nielegalny monitoring, pogróżki, kradzież tożsamości, uszkodzenia sprzętu lub danych, narzucanie się z seksualnymi intencjami (?) i gromadzenie informacji o pokrzywdzonym celem dręczenia.
 
autor: ~OK 
Koń by się usmiał - 2016-02-12 20:07:16
A niby co uprawiał obecny burmistrz na łamach swojego bloga? A w kampanii na łamach kilku stron na Facebooku? Ile osób zmieszał z błotem? Nie strasz OK-u radnej definicjami stalkingu, bo ludzie naprawdę wiedzą, co to jest, i na pewno nie uprawia tego radna Folmer. A swoją drogą musicie być już lekko posrani, co? :)
 
autor: ~ed 
uważajcie - 2016-02-12 20:43:11
Uważajcie rozmawiając z panią radną DF, bo wszystko może ze szczegółami opisać na swoim facebooku, którym się tak strasznie ekscytuje.. Swoją drogą to jest tak obrzydliwe, że aż wierzyć się nie chce. Kopanie kobiety w sytuacji, w której walczy o życie jest OBRZYDLIWE I STRASZNE.... szczególnie u kogoś, kto Boga i miłosierdzie ma wpisane w każdy post. I nie piszcie, że p. dyr sama sobie zasłużyła pisząc o sprostowanie. Kobieta jest ewidentnie wystawiona na odstrzał i sama nie wie jak reagować, gubi się ... więc... wg pani radnej trzeba ją publicznie skopać!!wstyd, wstyd, wstyd...
 
autor: ~misza 
Do sedna rodacy, - 2016-02-12 21:50:59
bo po prawdzie, to rozgrzaliście się wyjątkowo. Sensu jednak w Waszych "komentarzach" tyle co na lekarstwo. Inwektywy i kto mocniej kopnie lub zeplwa. A przecież nie oto chodzi. Jedynie "Wanda" nieco dotknęła najprawdziwszej prawdy. Tak, podobnie znaczone pieniądze "przerabiają" dwie milickie instytucje. Jak jedna dostanie więcej, to tę drugą i zaangażowane w niej całe rodzinki zalewa posoka. I zgadzam się - warto w tej sytuacji przypomnieć wydarzenia sprzed lat, a których dotyczy materiał znaczony linkiem jak wyżej. Skoro używa się tutaj odniesień do Pisma Św. to zaiste, niech rzucają kamieniami ci, którzy rzeczywiście mają ręce wypucowane do białości. A nie mają. W komentarzach dotyczących różnych spraw pojawiają się tematy, które są mniej lub bardziej interesujące społecznie. Spalarnia, droga na Wszewilkach, a ostatnio kwota 2 mln niewłaściwie wydana przez instytucję podległą Starostwu Powiatowemu. Chcę zwrócić uwagę, że jest istotna różnica pomiędzy gminą i powiatem jak chodzi o odpowiedzialność osób sprawujących władzę i procesy decyzyjne w obu samorządach. W gminie jednoosobowym organem wykonawczym jest Burmistrz. Natomiast w powiecie organem wykonawczym jest Zarząd Powiatu, którego przewodniczącym jest Starosta. Dodać trzeba, że właściwie od początku istnienia milickiego powiatu funkcjonowały zarządy wyłaniane przez koalicje, tak jest i obecnie. Tak było w ostatnich dwóch kadencjach. Może warto byłoby, aby zabierając się do komentowania przypomnieć sobie jakie to były koalicje i jakie osoby zasiadały w zarządach powiatu. Wówczas jasne będzie w jakich gremiach zapadały decyzje i jakie ugrupowania ponosiły odpowiedzialność za powiatowe sprawy - wszystkie !!! I jeżeli były jakieś nieprawidłowości, to z jakiego powodu milczeli i akceptowali. Dla jakich profitów trwali w układzie,który tworzyli, z niego korzystali, a który dzisiaj z zaciekłością krytykują. Czy chcą, czy nie chcą, to taka postawa to hipokryzja. A według kanonów wiary - GRZECH.
 
autor: ~zuzanka 
bez komentarza - 2016-02-12 22:23:28
Gdzie byli Radni w tym czasie? Pani DF dzisiaj mówi ,że ona nie, bo nie wiedziała, to co spała na sesjach? a jeżeli była tak naiwna...., że nie zajarzyła, to powinna sobie dać spokój z polityką, bo może ktoś inny na jej miejscu zareagowałby prawidłowo i nie przespałby tak ważnej decyzji. Dzisiaj nie byłoby smrodu.
 
autor: ~OK 
!!!!!!!!!!! - 2016-02-13 10:35:04
Nie spała bo przez pewien czas była chyba w zarządzie, ale wyprze się ze ona tylko tam siedziała i nic nie robiła, i chciałbym powiedzieć do Pani że nie mam kompleksów i innych rzeczy jak pani pisze na FB, nie będę pisał na face bo nie jest to miejsce na politykę, którą próbuje Pani sobie zaskarbić wyborców, a określenie na panią nie są wspaniałe tylko określają Panią jako religijną fanatyczkę i słabą z administracji i zapatrzoną w swoją misję społeczną, która sprowadza się do gadania, co pani zrobiła dla społeczności powiatu milickiego jako radna? Reprezentuje Pani koleżankę, która jest mistrzem wykorzystania innych dla własnych celów Powiat nie prowadzi tego działania ale moja koleżanka ma najlepsza placówkę i tam prowadzi ::), prokuratura pewnie nie podejmie nawet sprawy bo przytaczane dokumenty niczego nie określają są to dokumenty postępowania administracyjnego pewnie w treści nic nie ma na temat kto co i jak wiec trzeba splacić i tyle, było trzeba zgłaszać jak to pani wykryła nie po kilku latach i tylko gadać pytac i jak to ja jestem wspaniała. Oczywiście możemy się domyślać kto co i jak ale nie mając twardych dowodów nic nie udowodni Pani, nikt nie odpowie. Osoby które pani oskarża tylko czekają na to jak organy nie beda wszczynać postępowania raz, dwa i potem potem będzie kilka miesięcy że nikt nic nie zrobił a Pani nie miała racji wiec z piedestału sławy spadnie Pani na dno i nie będzie nikt pamiętał kim pani jest a jak ktoś coś powie to będzie to tylko że kłamała. I tak na koniec nie jestem po żadnej ze stron po czy pis, nie jestem politykiem nie pracuje w administracji, nawet nie mieszkam w miliczu tymczasowo, tylko stwierdzenie wcześniejszego postu że nie trzeba zmieniać polityków tylko zmienić podejście wyborców żeby nie głosować na tych samych starych dziadów z polityki, którzy siedzą od kilkunastu lat i dieta wpływa na konto. Oglądając na youtube sesje czy powiatu czy gminy to niektórzy radni nie potrafią nawet słowa powiedzieć ale niektórzy jak się odezwą to też lepiej niech zrezygnują.
 
autor: ~drugi sort 
Z biedy, to wszystko z biedy. - 2016-02-13 11:11:16
To wzajemne opluwanie się, to skakanie sobie do gardeł, te pomówienia o przekręty i te przekręty, te pomówienia o nic nie robienie i to nic nie robienie, to wszystko z biedy. To bieda, bezrobocie i beznadzieja powodują taką a nie inną atmosferę w całym powiecie. To totalna bieda nauczyła ludzi by rzucać się z pazurami na każdą podstawioną kość. To bieda nauczyła ludzi kraść, kombinować i oszukiwać. I to chyba w najbliższym czasie się nie zmieni. Wola przeżycia jest silniejsza od moralności. Na moralność stać tylko sytych.
 
autor: ~MiE 
Szkoda - 2016-02-13 13:06:24
Szkoda ze pani radna nie odniosla sie do merytorycznych watpliwosci przytaczanych na tym forum, a skupila sie na ublizaniu ludziom tu piszacym. Prawda jest taka ze byla w zarzadzie powiatu, od lat jest w radzie a udaje, jakby jej tam nie bylo. Swoja droga pytane do pani radnej - czy w ramach planu naprawczego w powiecie radni, przynajmniej ci ktorzy sa 2,3 kadencje, zmniejsza sobie diety. Przeciez to wy wybraliscie zarzad, staroste. I to wy po czesci odpowiadacie za to co w powiecie sie dzieje.
 
autor: ~Kiep 
sens - 2016-02-13 13:07:20
Jest taka książka "czlowiek w posukiwaniu sensu" - w niej, pochodzący z Wiednia Żyd (socjolog), ktory niemal cała wojnę przebył jako więzień w Auschwitz opisuje życie tam - od środka - przeżyli i to moralnie ci, wedlug niego, którzy widzieli sens życia. Jak wiadomo bezrobocia (?) tam nie było ale bieda tak.
 
autor: ~fd2016 
Dajcie spokój - 2016-02-13 14:55:14
Ale żeście się nakręcili. Wyluzujcie, bo i tak to nic nie da. Kilka osób ujada, a karawana jedzie dalej. Też mam pretensje do radnych, że nie mają jaj i przez to włodarze robią co chcą. Widzę, że nawet członkowie PO najeżdżają na swoich. Zgadzam się z drugim sortem, że niektórzy radni nawet słowa nie potrafią powiedzieć, a inni jak się odezwą to ręce opadają. No ale tak wybrało społeczeństwo. Nie wiem czy drugi sorcie zauważyłeś, że w większości radni koalicji PO-PSL nie mają nic do powiedzenia, a przecież oni rządzą, bo mają większość. Oby do następnych wyborów i zróbmy wszystko, aby było więcej młodych ludzi.
 
autor: ~Wiktor 
precyzyjniej - 2016-02-13 17:20:03
Może zamiast czytać gazetę trzebnicką, w której wypowiadają się panie, z których jedna z nich została skazana prawomocnym wyrokiem za zniesławianie, może rownież przeczytać GM z 20 VI 2007 (Za rządów PiS) "Prezes oczyszczona z zarzutów" .."W uzasadnieniu decyzji o umorzeniu śledztwa przez Prokuraturę Okregową czytamy m.in. Wbrew początkowym kategorycznym twierdzeniom NIK nie ma bowiem zakazu pobierania dotacji ma jedno dziecko z kilku źródeł w przypadku, gdy dziecko korzysta z róznych świadczeń dotowanych przez różne podmioty.Fakt ten potwierdza w szczególności pismo Departamentu Ekonomicznego MEN oraz zeznania Głównego wizytatora w Departamencie Ksztalcenia Ogólnego i Specjalnego oraz specjalisty z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej"
 
autor: ~rybak2010 
Głupio teraz - 2016-02-13 18:42:17
Widzicie jak łatwo oczerniać bezpodstawnie. Gazeta jak gazeta napisze tak jak chce ale prawomocny wyrok i umorzenie śledztwa oraz oczyszczenie z zarzutów, które podnoszą niektórzy z was na tym forum daje podstawę, aby prezes wytoczyła proces tym którzy tak ujadają na nią. Pamiętajcie, że nikt nie jest anonimowy dla prokuratury.
 
autor: ~Wiktor 
Wiktorku - 2016-02-13 19:31:55
masz rację??, a Twoje wywody mają bardzo utajony podtekst i niektórzy wiedzą, że nie masz czystych intencji. Rybak to co innego, złowił złotą rybkę, to jest pewny swego.
 
autor: ~Mietek 
!!!!!!!!!!! - 2016-02-13 21:19:05
Widać od razu kim jest rybak2010, i nie zostawmy ten wpis no comment, wiktor koalicja tez jak coś mówi to lepiej jak by nic nie mówili, a co do młodych to byli ale na listach tylko jako zapychacze, wyobraź sobie pana byłego prezesa Fund jako radnego, fajnie by było zmienić całkiem rady i bez większości w głosowaniach, niech każdy decyduje sam a nie jak wielki brat powie,
 
autor: ~drugi sort 
system finansowania - 2016-02-14 08:11:43
W oświacie pieniądze "idą za dzieckiem", tzn. tam gdzie dziecko realizuje zajęcia edukacyjne i (jesli potrzeba) terapeutyczne. Czyli samorząd otrzymuje kwotę uzalezniona od liczby dzieci, które obejmuje tymi zajeciami. Jeśli, np. gmina poda niezgodną z prawda liczbę dzieci, to popełnia prestepstwo. Np. gdyby gmina, do liczby dzieci objetych przez nią edukacją dołożyła dzieci ze szkoły ponadgimnazjalnej, której nie prowadzi, to otrzymałaby pieniądze również na te dzieci, mimo że zostały one ujete w sprawozdaniu powiatu, któremu ta szkoła podlega. Powiat na nie otrzymałby rownież pieniądze. Jest to przestępstwo, chociaż niektórzy może liczą na to, że nie zostanie odkryte.
 
autor: ~edukacja 
drugi sort - 2016-02-14 10:32:46
Też tak bym chciał, aby każdy radny decydował sam a nie jak piszesz wielki brat powie. To jest niemożliwe, bo radni musieliby zrezygnować z pracy dla siebie oraz swojej rodziny i zacząć pracować dla nas wszystkich. Nie wiem, czy jeszcze tacy są i czy uda się znaleźć takich kandydatów na radnych. Zaczynam wątpić jak widzę co się wokół nas dzieje.
 
autor: ~Wiktor 
!!!!!!!!!!! - 2016-02-14 10:45:41
edukacja z toku myślenia jest chyba radna albo jej koleżanka bo z wypowiedzi ciężko jest wywnioskować o co chodzi a zwłaszcza że nie wie dokładnie o czym pisze, jeżeli macie takie niezbite dowody na przestępstwa ludzi to czemu czekacie tyle aby to zgłosić, trzeba by poszukać w przepisach prawa czy jeżeli posiadacie wiedzę i dokumenty na popełnienie przestępstwa jako osoba publiczna i nie informujecie organów ścigania to jesteście też winni nie informowania o tym tylko dajecie możliwość mataczenia i przedawnienia sprawy. I to jest właśnie wiedza większości radnych koalicji i opozycji, myślą że wiedzą wszystko i korzy często z wiedzy ludzi tak samo mało wiedzących jak oni. Przeczytałem dzisiaj sobie opis pani na temat subwencji i dotacji, radna która jest już tyle lat w samorządzie pisze takie głupoty, jak ktoś nie wiedział co to jest to teraz jeszcze bardziej nie wie. Ludzie kogo wybraliście na radnych. Niestety druga strona broni się też fatalnie brak argumentów do obrony, ciekawa była by konfrontacja radna - burmistrz na wałkowany temat.
 
autor: ~drugi sort 
drugi sort - 2016-02-14 12:30:46
W zasadzie, to na forum nie wiadomo kto pisze, bo wszyscy jesteśmy anonimowi. Jak dla mnie to edukacja jest nauczycielem ale oczywiście mogę się mylić. Czytałem też post radnej i ja zrozumiałem, że subwencje można przeznaczyć na inny cel a dotacji nie można. Poza tym jednostki nawet jak piszą o większe dla siebie środki w ramach subwencji to wcale nie muszą ich dostać we wnioskowanej wysokości, bo o podziale subwencji decyduje rada. Tak ja to zrozumiałem. Nie wiem czy to są głupoty jak piszesz i radna nie ma w tym temacie żadnej wiedzy więc napisz mi co radna pomyliła i zmyśliła. Dla mnie to też kosmos ta cała oświata.
 
autor: ~Wiktor 
!!!!!!!!!!! - 2016-02-14 14:32:09
Wikipedia: Subwencja (łac. subventio – zapomoga) – nieodpłatna i bezzwrotna pomoc finansowa udzielana najczęściej przez państwo określonym podmiotom (np. jednostkom samorządu terytorialnego, prywatnym przedsiębiorstwom, organizacjom społecznym i osobom fizycznym) dla poparcia ich działalności. Subwencja różni się od dotacji tym, że ma charakter roszczenia prawnego. Jeśli została zapisana w budżecie z przeznaczeniem dla określonej jednostki, musi zostać przekazana. Decyzję co do jej rozdysponowania, podejmuje organ, który ją otrzymał. Dotacja – nieodpłatna i bezzwrotna pomoc finansowa udzielana najczęściej przez państwo podmiotom na realizację ich zadań. Dotacja ma charakter uznaniowy. Jednostka ubiegająca się o nią musi najczęściej spełnić warunki wstępne, określone przez podmiot dysponujący środkami finansowymi. Stosowanie dotacji jest jednak sprzeczne z zasadą konkurencji (uprzywilejowaną pozycję uzyskuje przedsiębiorstwo dotowane przez państwo), może również nadmiernie obciążać budżet (dotacje są przyznawane kosztem innych wydatków budżetowych). Czyli jak napisała radna to jeżeli rada powiatu przyznaje subwencję przydzielić według własnego uznania to o wszystkim wiedzieli wszyscy radni bo to oni zatwierdzili podział subwencji. Czyli wychodzi że trzeba pociągnąć do odpowiedzialności radnych, zarząd w tym panią radną??????? Pisząc nie jestem nastawiony na jedną stronę bo domyślam się z tego gadania na siebie jest prawda po jednej i drugiej stronie każdy będzie się teraz bronił za wszelką cenę że to nie ja tylko on i tak dojedziemy do tego ze tak nam zbrzydnie to całe zamieszanie że powiat odda kasę, a przez następne 3 lata opozycja i koalicja będzie sobie to wypominać kto jest winny. Czasowo nie będę pisał zobaczymy jak się temat rozwinie, wystarczy czytania postów i pisania, jest to lekka strata czasu jednak.
 
autor: ~drugi sort 
drugi sort - 2016-02-14 14:36:23
Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze do ciebie prośbę żebyś wytłumaczył mi dwie sprawy. Widzę że jesteś obeznany w sprawach oświatowych więc na pewno mi odpowiesz. Powiedz dlaczego ministerstwo odbiera powiatowi kasę za subwencję, a burmistrz mówi że mógł ją sobie wydać na co chciał nawet jak nie prowadził tej terapii? Jak uważasz kto ma rację? I jeszcze zapytam czy możliwe jest, że ta pani dyrektorka popełniała błąd przez cztery lata i nikt nie zauważył tego że rośnie liczba dzieci i wysokość subwencji? Kto to zauważył czy dopiero Kuratorium? Sprawa ta jest mocno zagmatwana i dla nas niemających wiedzy w temacie bardzo skomplikowana.
 
autor: ~Wiktor 
drugi sort - 2016-02-14 14:43:56
Napisałeś, że subwencja musi być przekazana do jednostki to dlaczego dyrektorka nie dostała tej kasy za dzieci które wykazała?
 
autor: ~Wiktor 
!!!!!!!!!!! - 2016-02-14 15:55:57
To jest tekst z wikipedii, nie wiem wszystkiego nie znam sie aż tak na tematach oświaty, nie znając dokumentacji nie można powiedzieć czy dostała czy nie, trzeba by przeanalizować budżet w poszczególnych latach, ale posiadacie pewnie takie dokumenty i nie potrafcie przeliczyć, z przytoczonych definicji wynika że nie trzeba przeznaczać jeżeli organ przypisał gdzie inndziej, jestem zdania ze jeżeli coś potwierdzasz ze robisz i pobierasz za to pieniądze to trzeba to wykonywać nie tyczy się tylko publicznych sprawa, oby się udało doprowadzić do udowodnienia winy, zobaczymy powodzenia nie jest to takie proste. Nie przypisujcie sobie że jestem kimś kto jest z tym związany obserwuje tylko to co się dzieje i niech tak zostanie.
 
autor: ~drugi sort 
rozliczenie - 2016-02-14 17:29:47
a kampanie wyborcza to lech z czego zrobil ? Prokuratura ministra Ziobro wyjasni wszelkie zawilosci z ostatnich 8 lat
 
autor: ~Kolo 
!!!!!!!!!!! - 2016-02-14 18:17:05
Nie zniżajmy się tak nisko to tak jak by teraz ktoś napisał że Wybierałę też można rozliczyć bo też pewnie nie był tak czysty i wyjaśnić zawiłości 5 lat, więc skupmy się na treści tematu a nie co zrobi Ziobro, jak chcesz to idź do prokuratury i zgłoś, zmieńmy ton na forum i piszmy na temat bez tekstów typu KOLO, to jest chyba ktoś kto nie daje rady psychicznie ;)
 
autor: ~drugi sort 
Bajka - 2016-02-15 08:48:15
Przychodzi burmistrz do kościoła i modli się po cichutku: Panie Boże ja tak ciężko pracuję a popatrz, ludzie jakoś mnie nie lubią. Wypisują na forum jakieś świństwa na mój temat. A i Grzegorz coś tam się odgraża. No i jak ja mam żyć. A Pan Bóg na to: Widzisz Piotruś ja też cię jakoś, qwa nie lubię.
 
autor: ~MiE 
!!!!!!!!!!! - 2016-02-15 08:51:50
Witam, zamienię nick na tchórz, niestety nie mogłem Pani nabić statystyki oglądania bo napisałem pierwszy dwa dni temu, nic mi nie ściska, najwyraźniej Pani ma problem z tym bo tak często o tym pisze a u mnie jest wszytko z tym w porządku, nie wyobraża sobie Pani jak fajnie żyje się bez stresu jaki Pani przeżywa jako niezłomna radna, nie jest tak wspaniałym radnym żeby się ujawniać to jest przywilej forum nie trzeba być sobą, komentarze FB ma pani tylko od przeciwników PL te same osoby, nie jest łatwo policzyć że dziennie przez 14 dni daje to wejść niecałe 900 czyli możemy to sobie podzielić przez 16 godzin przeciętnie funkjonującego człowieka i wyjdzie ze jest to 50 osób które mogą zaglądać na Pani FB wejdą co godzinę raz i już mam rekordy - może trzeba to do księgi ginessa dać, druga sprawa nie trzeba mieć FB żeby przeglądać Pani wpisy i być sobą bo FB nie daje poczucia spotkania oko w oko, wykorzystuje Pani FB tak samo jak Pani przeciwnicy do walki politycznej (gdym miał FB pewnie bym napisał tam coś ale nie mam potrzeby pokazywać się na tym portalu), przepraszam do ujawniania prawdy takie milickie archiwum X :), Widzi Pani we wszystkich wpisach tylko ataki na Panią, bo zaczęła Pani wojować na polu które jest ciekawym tematem bo każdy chce wiedzieć kto, co i jak stoi za tym że kasa była a jej nie ma. Więc pisanie że każdy jest przeciwnikiem nie jest na miejscu bo jak już pisałem nie biorę żadnej strony Pani czy innych ugrupowań. Teraz powinno mnie ścisną w czterech literach bo tak atakuje radna powiatu a nie innych radnych ale nie niestety nic się nie stało. Taki żarcik :)
 
autor: ~drugi sort 
Do zamieniającego nick na tchórz - 2016-02-15 21:38:48
Może warto sobie założyć konto na FB, pokazać twarz a przy okazji coś mądrego napisać.Krytyka łatwo przychodzi.Zawsze to lepiej napisać o kimś a nie o sobie.Odnoszę wrażenie,że Tchórz pasuje jak ulał... .Chyba nie znasz radnej DF, wie czego chce,idzie drogą prawdy co widać w jej życiu codziennym prywatnym i zawodowym.Widać,że niektórzy nie wiedzą jakich metod użyć,aby przeciwnika zabolało,gwarantuję ma siłę i odeprze atak.A jeśli chodzi o te wejścia proszę się nie ośmieszać ,cyferki nie kłamią widziałam...Kto normalny siedzi przed komputerem i co godzinę zagląda co tam nowego chyba ,że jakiś desperat a wniosek może taki z autopsji...
 
autor: optymistka 
no cóż - 2016-02-16 07:30:03
Oczywiście Gmina Milicz nie dostanie ani złotówki. Bo po co? file:///C:/Documents%20and%20Settings/xp/Moje%20dokumenty/Lista_zakwalifikowanych_wnioskow.pdf
 
autor: ~fgb 
lepszy link :) - 2016-02-16 07:31:58
http://duw.pl/download/1/16562/Listazakwalifikowanychwnioskow.pdf
 
autor: ~fgb 
!!!!!!!!!!! - 2016-02-16 08:04:01
Optymistka to jak masz już konto to link żeby wiedzieć kim jesteś?? Mam chęci pisać w takim tonie jak wy (np. że mądre to jest tylko to co wy piszecie) ale właśnie to jest napędzanie tego koła pomiędzy partiami. Proszę nie przypisujcie mnie jako kogoś z PO, bo naprawdę nie pisze tu bo mi kazali, każdy kto napisze coś na jedną ze stron to jest już zły dla drugich i zaczyna się pisanie o tym że nie znasz nie wiesz piszesz głupoty. Druga sprawa jeżeli jesteś takim znawcą DF to proszę to takiego zrobiła jak radna dla społeczności powiatu milickiego co załatwiła dla poprawy naszego życia i spraw? Proszę wymienić te sprawy? No niestety nastały takie czasy że duża część ludzi posiada już w telefon FB, siedzi dużo przy laptopach, komputerach i FB jako portal społecznościowy wchodzą tam więcej niż co godzinę, tak naprawdę są cały czas na bo jesteś zalogowana 24 h więc każda wiadomość jest otwierania tylko jak piknie telefon. To nie desperaci tylko społeczne zjawisko podglądania wszystkich innych. Nie jestem osobą publiczna jak radny, burmistrz, starosta i inne osoby, więc dlaczego mam ujawniać się, czy pisanie w taki sposób jest zabronione, przecież na nikogo nie napisałem nic złego, obraźliwego, trochę krytyki z poza polityki też jest konstruktywne do tego aby może pomyśleć nad swoim działaniem. A jeszcze do tego kto siedzi i pstryka like i nabija następną statystykę na FB to zobacz kto klika strony burmistrza i gminy! to są desperaci, pewnie ilość wejść na ich strony jest większa więc możemy powiedzieć że odbiór społeczny jest lepszy, ważniejszy, więcej ludzi się z tym identyfikuje????
 
autor: ~drugi sort 
szcegółowo - 2016-02-17 09:58:25
teraz Wydzial Oswiaty i Promocji w milickim powiecie sprawdzi ile naprawdę wydano w PCEiPP decyzji o wczesnym wspomaganiu?
 
autor: ~fd2016 
jak mają zakapować swoich - 2016-02-17 18:47:41
fd2016 przecież swoi nie będą kapować swoich. Musieliby pokazać winę poprzedników, którzy byli ich chlebodawcami. To mogą sprawdzić tylko inne służby.
 
autor: ~Wiktor 
czas na Milicz - 2016-02-18 09:13:10
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-schetyna-szykuje-porzadki-wewnatrz-po/2g478b
 
autor: ~ktosik 
Ktosiku... - 2016-02-18 13:39:03
To są Twoje pobożne życzenia.Grzegosz jest mądrym facetem i stoi ponad to.Nie będzie się zniżał do poziomu swoich poprzeników....,jeżeli zmiany bedą wskazane to będą ,a jeżeli nie, to nie będzie zmian:)))
 
autor: ~OK 
Ok - 2016-02-18 13:57:42
Znam Grzesia! I wiem ze odwdzięczy się za Karpacz
 
autor: ~As 
pajac - 2016-02-18 15:54:22
ten oligarcha z kaszowa udaje jakby go to co nabroil w powiecie jego wogole nie dotyczylo ???!!! zdziwko !!!!!!!!pajac w gminie zaczyna powielac stare dobre zwyczaje jak rozbroic finanse gminy !!!!!!!
 
autor: ~Kolo 
AS - 2016-02-18 16:27:57
Byłby to jego błąd. Wielcy powinni być ponad. Zrobi pstryk w nos i będzie ok. bo to w jego interesie. Też znam "Grzesia" :)) Jeżeli Tusk podzielił ludzi w PO , to Schetyna ma szanse ich połączyć, zrobi to , albo nie. Patrzeć należy daleko..... a Milicz nie jest pępkiem świata.
 
autor: ~OK 
Ale - 2016-02-18 17:59:48
buzi z Jackiem "Heil Hitler" Protasiewiczem na wizji nie do przebaczenia.
 
autor: ~Milicz41 
:((( - 2016-02-19 09:30:38
Zgadzam sie, że Protasiewicz to była pomyłka....
 
autor: ~OK 
~ok - 2016-02-19 10:12:09
GrzegoSZ?
 
autor: ~sraczka 
Odp - 2016-03-09 17:59:03
Prowadząc działalność gospodarczą trzeba pamiętać o tym, by pozyskiwać klientów. System crm pomaga w analizie potrzeb klientów i dostosowaniu oferty do konkretnych odbiorców.
 
autor: ~petka 


podaj: imię
e-mail
temat
treść
treść z obrazka:

 
 
 
Kalendarz
Kalendarz

piątek
18 czerwica 2021

pn wt śr cz pt sb nd
123456
78910111213
1415161718 1920
21222324252627
282930
 
Linki milickieStarostwo PowiatoweGmina MiliczPolicja w MiliczuZespół Szkół
przy ul. Trzebnickiej
Stowarzyszenie
Dolina Baryczy
Gmina CieszkówNadleśnictwo MiliczTechnikum Leśne
w Miliczu
Gmina KrośniceI LO w MiliczuOSiR w MiliczuBank Spółdzielczy
w Miliczu
 
Nasz adres
Redakcja Głosu Milicza
56-300 Milicz
ul. T. Kościuszki 22
tel. 71-3830-021, 71-3831-189
sekretariat@glosmilicza.pl
 
Skład redakcji
Redaktor naczelna:
Jolanta Sławenta
Dziennikarze:
Bartosz Jakubowski
Agnieszka Kaczmarek
Alicja Szczepańska-Sikorska
Agnieszka Jezierska
Ewa Morozowicz
 
© 2004 Głos Milicza Wszelkie prawa zastrzeżone

Drivers... start Your engines
by jPORTAL 2