LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Sport Wiadomości sportowe Siatkarze MUKS przegrali z liderem

W sprzedaży od 03.08.2022

IMG

Licznik odwiedzin

2 504 952

Ostatnie komentarze

Wiadomości sportowe

Siatkarze MUKS przegrali z liderem

239 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Drużyna siatkarzy MUKS Ziemia Milicka Milicz 8 stycznia w meczu 16. kolejki II ligi przegrała na wyjeździe 0:3 z liderem ligi WKS Wieluń. Nasz zespół zajmuje obecnie 9. miejsce w lidze.

MUKS po przerwie świąteczno-noworocznej zagrał w sobotę 8 stycznia mecz wyjazdowy z liderem ligi WKS Wieluń. Miliczanie zaczęli od prowadzenia 4:0, później jednak na parkiecie widoczna była przewaga wspieranych przez licznie przybyłych kibiców gospodarzy z Wielunia. – Podjęliśmy walkę z liderem. Jednak do osiągnięcia lepszego rezultatu zabrakło nam zwłaszcza skuteczniejszej gry środkowych. Dużym problemem były także tylko 4 punkty zdobyte blokiem – mówi drugi trener MUKS Maciej Pańszczyk, który podczas meczu w Wieluniu zastępował chorego pierwszego szkoleniowca miliczan Mariusza Dutkiewicza. – Trzeba też pamiętać, że mierzyliśmy się z liderem II ligi i w każdym z setów podjęliśmy walkę z wyżej notowanym rywalem, co jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami – dodaje trener Pańszczyk.
Ostatecznie siatkarze MUKS Ziemia Milicka przegrali mecz w Wieluniu 0:3 (wyniki setów: 22:25, 21:25, 23:25). Najwięcej, 14, punktów dla naszej drużyny wywalczył atakujący Marek Wieczorek.


Skład siatkarzy MUKS: Karol Jakóbczak - 5 zdobytych punktów, Marek Wieczorek 14, Michał Glinka 3, Dominik Mucha 2, Dawid Czapla 7, Artur Nakonieczny 11, Kamil Pachurka (libero) oraz Radosław Grzelak (libero), Wojciech Jezior 1. Trener: Mariusz Dutkiewicz.


W sobotę 15 stycznia o godz. 17 siatkarze MUKS w kolejnym meczu II ligi zagrają w sali sportowej I LO w Miliczu z zajmującymi 7. miejsce w tabeli Czarnymi Rząśnia.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.