LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz

W sprzedaży od 03.08.2022

IMG

Licznik odwiedzin

2 504 955

Ostatnie komentarze

Różności

V Milicki Bieg WOŚP

anm - 2022-01-13
133 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Do 21 stycznia trwają zapisy internetowe na V Milicki Bieg WOŚP, który odbędzie się podczas 30. Finału WOŚP w niedzielę 30 stycznia na milickim rynku. Będzie też możliwość zgłoszenia się do Biegu w dniu imprezy, w godz. od 8.30 do 10.45.

– Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miliczu pod patronatem starosty powiatu milickiego oraz burmistrza gminy Milicz zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w V Milickim Biegu w ramach 30. Finału WOŚP - mówi szef sztabu WOŚP Maksymilian Szymkowiak. Bieg dla młodzieży i dorosłych odbędzie się na dystansie do wyboru 5 lub 10 km, a jego trasa wieść będzie z rynku, przez bulwar Jana Pawła II, nad zalew, ulicę Wojska Polskiego i Aleję Wodniaków oraz z powrotem na rynek. Organizatorzy przygotowali też mały bieg dla dzieci, podczas którego trzeba przebiec jedno okrążenie wokół rynku.


Zgłoszenia internetowe przyjmowane są do piątku 21 stycznia poprzez Facebooka (@sztabmilicz). Opłatę startową należy wnieść za pośrednictwem portalu e-skarbonka z dopiskiem: „Imię i Nazwisko V Milicki Bieg WOŚP”. Można też będzie zapisać się w dniu biegu w biurze zawodów w godz. 8.30-10.45. Opłatę startową będzie można wnieść gotówką do puszki WOŚP, kartą lub wykonując wpłatę do e-skarbonki w obecności organizatora imprezy.


Minimalna opłata startowa wynosi 40 zł dla osoby dorosłej oraz 20 zł dla osób do 18 lat. Cały zysk przekazywany jest bezpośrednio na konto fundacji WOŚP.

 

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.