LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz

W sprzedaży od 29.11.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 827 976

Ostatnie komentarze

Dolina Baryczy

Spot o Dolinie Baryczy

775 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Polska Organizacja Turystyczna prowadzi na świecie promocję rowerowych atrakcji w naszym kraju. Spot reklamowy „Direction POLAND. Everything You want!” z napisami w języku angielskim pokazuje m.in. Dolinę Baryczy.

Spot trwa 3 minuty. Pierwsze kadry w czarno-białej kolorystyce ukazują chłopca uczącego się wraz ojcem jazdy na rowerze. Kolejne kadry są już kolorowe. Widzimy na nich przegląd ścieżek rowerowych w najbardziej atrakcyjnych miejscach w Polsce. I tak, jako pierwsza zaprezentowana została Dolina Baryczy. Na filmie zobaczymy Stawy Milickie, kościół Łaski w Miliczu i mapę tras na naszym terenie z uwzględnieniem takich miejscowości, jak: Milicz, Sułów, Odolanów, Jutrosin, Żmigród i Kędzie. Następnie autorzy spotu pokazują ścieżki dla wielbicieli dwóch kółek na terenie Mazur, Małopolski, w pobliżu Bielska-Białej i Pomorza Zachodniego.


Film promują na swoich profilach facebookowych m.in. Dolny Śląsk Rowerem i Dolina Baryczy - Kraina Możliwości, ale jest on również dostępny w serwisie YouTube.

Dolina Baryczy - https://www.youtube.com/watch?v=QYKL57baYR4

 

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.