LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz

W sprzedaży od 29.11.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 828 078

Ostatnie komentarze

Wiadomości sportowe

MUKS wygrał we Wrocławiu

455 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Siatkarze MUKS Ziemia Milicka Milicz w sobotę 14 stycznia pokonali na wyjeździe 3:2 Adrenalinę Wrocław w meczu 13. kolejki rundy zasadniczej III ligi.

Siatkarze z Milicza mierzyli się w sobotę na wyjeździe z 4. drużyną ligi Adrenaliną Wrocław. Trener Maciej Pańszczyk dał po raz pierwszy szansę gry w pierwszym składzie juniorowi Kacprowi Nakoniecznemy, który zagrał 1,5 seta. Po zaciętym boju MUKS pokonał Adrenalinę Wrocław 3:2 (wyniki setów: 25:16, 17:25, 25:18, 23:25, 15:10). – Mogliśmy ten mecz wygrać wcześniej, bo w 4. secie graliśmy na przewagi i przegraliśmy końcówkę. Gospodarze byli niezwykle zmobilizowani i chcieli się nam za wszelką cenę przeciwstawić. Ostatecznie udało się wygrać tie-breaka i cały mecz – mówi trener MUKS Maciej Pańszczyk. Nagrodę dla MVP meczu otrzymał Artur Nakonieczny, który zdobył w całym spotkaniu 16 punktów. Tyle samo punktów zdobył prezentujący w tym sezonie wysoką formę środkowy Jan Nowacki.


W najbliższą sobotę o godz. 17 w sali sportowej I LO w Miliczu MUKS na zakończenie fazy zasadniczej w grupie A III ligi zagra z Kątami Wrocławskimi. W meczu tym ma zadebiutować uprawniony do gry w MUKS były zawodnik m.in. KS Dziekan Milicz, AZS Nysa, Gwardii Wrocław i Krispolu Września Łukasz Karpiewski.
Skład siatkarzy MUKS: Rafał Jarecki - 1 zdobyty punkt, Marek Wieczorek 7, Michał Markowski 4, Jan Nowacki 16, Kacper Nakonieczny 3, Kamil Pachurka 11, Piotr Skiba (libero) oraz Artur Nakonieczny 16, Michał Glinka 5, Mateusz Płóciennik 4, Piotr Łuczak 1, Szymon Jerzak 0. Trener: Maciej Pańszczyk.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.