LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Wiadomości Kultura Debiutancka powieść Karoliny Rudak z Niesułowic

W sprzedaży od 29.11.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 827 936

Ostatnie komentarze

Kultura

Debiutancka powieść Karoliny Rudak z Niesułowic

461 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się
1 / 2
2 / 2

Karolina Rudak
Debiutancka powieść Karoliny Rudak

Na rynku wydawniczym pojawił się pierwszy tom powieści „Porwana”, której autorką jest 21-letnia Karolina Rudak z Niesułowic. Książka przedstawia historię walczącej o swoje życie młodej dziewczyny, która znajduje się setki kilometrów od domu.

Karolina Rudak mieszka w Niesułowicach, a uczy się w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu. W tym roku będzie zdawać maturę. Chciałaby studiować edytorstwo na jednej z wrocławskich uczelni.

 

Swoją przygodę z pisarstwem rozpoczęła w 2014 r. od publikacji tekstów w serwisie internetowym Wattpad, gdzie nieodkryci autorzy o zróżnicowanym warsztacie pisarskim mają możliwości publikacji opowiadań, wierszy, fan fiction (dzieła literackie tworzone nieoficjalnie przez fanów filmu, książki, serialu itp.) i wielu innych gatunków literackich. Użytkownicy tego portalu mają możliwość komentowania, polubienia i zapisywania opowiadań w osobistych bibliotekach.

 

Karolina na bieżąco zamieszczała na platformie Wattpad kolejne rozdziały swojej powieści „Porwana”, a jej internetowa twórczość zyskała setki tysięcy wyświetleń i spore grono fanów. Na fali tego sukcesu mieszkanka Niesułowic nawiązała współpracę z wydawnictwem – Wydawnictwo Nocą, czego owocem jest wydanie jej debiutanckiej powieści „Porwana”. Pierwszy tom powieści dostępny jest już w przedsprzedaży w internetowych księgarniach, a w najbliższych miesiącach ukażą się dwa kolejne tomy. W zależności od księgarni książka kosztuje ok. 30-40 zł.

 

Powieść „Porwana” to thriller mający wywołać dreszczyk emocji u czytelnika. W książce poznajemy historię 16-letniej Cassandry Donne, która w trakcie spaceru po lesie staje się świadkiem morderstwa. Zostaje porwana przez amerykańskiego kryminalistę, który myśli, że jest ona szpiegiem japońskiej mafii. Błąd porywacza przenosi ją do świata najgorszych przestępców, budzących grozę pomieszczeń i złowieszczych szeptów. Otacza ją okrucieństwo i niedający nadziei lęk. Tkwiąc w samym sercu brutalnego zła, nie zdaje sobie sprawy, że człowiek winny jej uprowadzenia zaczyna powoli odkopywać głęboko skrywane dobro i zaskakującą prawdę.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.