LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz

W sprzedaży od 29.11.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 827 975

Ostatnie komentarze

Aktualności

Festiwal Karpia Milickiego

anm - 2023-08-31
354 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Festiwal Karpia Milickiego to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga zarówno miłośników lokalnej kuchni, dobrej muzyki jak i entuzjastów tradycji, jest nieodłączną częścią kulturalnego krajobrazu regionu.

Gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu będą Patrycja Markowska i LemON. Nie zabraknie lokalnych akcentów, na scenie wystąpi Milicka Orkiestra Dęta i Labirytm. Bez wątpienia koncerty będą stanowić ważną część festiwalowego programu, gwarantując wspaniałą atmosferę i niezapomniane emocje. Ważnym akcentem wydarzenia będzie także koncert ,,KLASYKA Z VERVĄ", rozpoczynający festiwal. Dla najmłodszych uczestników Festiwalu Karpia Milickiego przygotowano wesołe miasteczko i animacje pełne atrakcji i zabaw.
Ponadto, nie możemy zapomnieć o jarmarku produktów lokalnych. Będziecie mieli okazję spróbować i zakupić różnorodne wyroby, w tym karpie, lokalne przetwory, rękodzieło i wiele innych regionalnych produktów. To doskonała okazja, aby wesprzeć lokalnych producentów i odkryć smaki oraz unikalne wyroby Doliny Baryczy.


Festiwal Karpia Milickiego to nie tylko okazja do delektowania się wyjątkowymi smakami, ale także do spędzenia czasu wśród przyjaciół i rodziny, bawiąc się na koncertach, wesołym miasteczku i odkrywając lokalne produkty.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.