LOGO
Niezależny tygodnik powiatowy gmin: Cieszków, Krośnice, Milicz
Strona Główna Wiadomości Aktualności Zbiórka elektrośmieci w gminie Milicz

W sprzedaży od 29.11.2023

IMG

Licznik odwiedzin

2 827 971

Ostatnie komentarze

Aktualności

Zbiórka elektrośmieci w gminie Milicz

539 👁️ 0 💬
0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

W poniedziałek 11 września na terenach wiejskich gminy Milicz rozpocznie się zbiórka elektrośmieci, organizowana od wielu lat we współpracy z AG-EKO z Lubina. Zbiórka odbędzie się najpierw w sołectwach, a w sobotę 16 września w Miliczu.

Na zbiórkę można przywieźć m.in. stare telewizory, komputery, radia, magnetofony, pralki, lodówki, kuchenki, odkurzacze, kosiarki, suszarki, miksery i pozostały drobny sprzęt gospodarstwa domowego, a także kalkulatory czy zepsute zabawki, a więc każdy sprzęt, który jest zasilany na prąd lub baterie.

 
W poniedziałek i we wtorek 11-12 września zbiórka elektroodpadów odbędzie się u sołtysów w następujących wsiach: Brzezina Sułowska, Dunkowa, Godnowa, Gogołowice, Grabówka, Gruszeczka, Kaszowo, Łąki, Miłosławice, Piękocin, Piotrkosice, Poradów, Postolin, Pracze, Ruda Sułowska, Słączno, Stawiec, Sulimierz, Sułów, Świętoszyn, Węgrzynów, Wszewilki, Olsza, Wilkowo i Baranowice. Odbiór elektroodpadów od sołtysów nastąpi w środę 13 września. 


Natomiast we wtorek i w środę 12-13 września zbiórka u sołtysów odbędzie się w sołectwach: Bartniki, Borzynowo, Czatkowice, Duchowo, Gądkowice, Grabownica, Henrykowice, Kolęda, Nowy Zamek, Latkowa, Tworzymirki, Tworzymirki Górne, Wziąchowo Małe, Wodników Górny, Młodzianów, Miłochowice, Niesułowice, Ostrowąsy, Gołkowo, Potasznia, Ruda Milicka, Sławoszowice, Wałkowa, Wielgie Milickie, Wrocławice, Wróbliniec i Wziąchowo Wielkie. Odbiór od sołtysów zaplanowano na czwartek 14 września.  


W Miliczu zbiórka elektrośmieci odbędzie się w sobotę 16 września w godz. 10-13 na parkingu przy ul. Sułowskiej.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz i ocenić artykuł...

Oceny

0
0

Tylko zalogowani użytkownicy mogą reagować na artykuły.

Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy do tej publikacji.